Jak objednat a zaplatit služby INCARE

Vybrali jste si jednorázový preventivní balíček či celoroční program péče a chtěli byste jej objednat? Je to velmi jednoduché. Níže vám přinášíme návod, jak správně postupovat.

Objednání služeb pro sebe

Objednat se můžete e-mailem incare@incare.cz nebo přes kontaktní formulář, který najdete na stránce kontaktů, ten prosím vyplňte a my vás budeme kontaktovat zpět. Případně nám rovnou zavolejte na tel. číslo 273 162 162.

Za program roční péče můžete u nás platit hotově, kartou nebo bankovním převodem. Jednorázové preventivní balíčky je nutné uhradit předem.  

Platbu za balíčky můžete provést i z vašeho konta caffeterie Benefit Plus, Benefity.cz., Edenred či Sodexo. 

Objednání služeb pro své známé či blízké

Pokud chcete balíček objednat pro své známé či blízké, postup je stejný jako při objednávce balíčku pro vás. Pokud objednáváte balíček již na konkrétní datum, budete dotázáni na celé jméno a příjmení obdarovaného, jeho rodné číslo, bydliště, e-mail, telefonní číslo a název pojišťovny.
 

Objednání služeb jako firemní dar či benefit

Ke každému našemu klientovi přistupujeme individuálně. To platí i pro firemní klienty. V případě zájmu nás prosím kontaktujte, následně se s vámi spojí koordinátorka programu a poskytne vám bližší informace.
 

  Objednání, zaplacení a dodání univerzálního dárkového poukazu

Našim klientům nabízíme dárkové poukazy v libovolné hodnotě, kterými můžete udělat radost svým blízkým. V případě zájmu nás prosím kontaktujte a koordinátorka programu s vámi domluví všechny detaily.

 

Jakým způsobem můžu za balíček či péči zaplatit?

Platba je možná:

1) bankovním převodem

Jednorázové balíčky:
Bankovní spojení: UniCredit Bank
Číslo účtu: 2112736505/2700
Variabilní symbol: Vám sdělí koordinátorka programu
Platba musí být připsána na účet před poskytnutím první služby INCARE.

Roční péče:
Bankovní spojení: UniCredit Bank
Číslo účtu: 2112736548/2700
Variabilní symbol: číslo smlouvy
Platba musí být připsána na účet před poskytnutím první služby INCARE.

2) v hotovosti na místě

Před absolvováním jednorázového  balíčku je nutná úhrada předem. V případě ročního programu INCARE při podpisu smlouvy.

3) kartou na místě

Před absolvováním jednorázového  balíčku je nutná úhrada předem. V případě ročního programu INCARE při podpisu smlouvy.

4) čerpáním z konta BENEFIT Plus, Benefity.cz, EDENRED, SODEXO, UP CZ (eBenefity, Gallery Beta, Unišek, Unišek+, FKSP, Cadhoc)

Před absolvováním preventivního balíčku lze provést úhradu v den absolvování vyšetření. Lze využít pouze u jednorázových balíčků.*

*Podmínky pro uplatnění
Při objednávce balíčku musí klient informovat, že platba bude přes Benefity. Klient vlastní platnou Benefit kartu, kterou se po příchodu na INCARE prokáže. Pro objednání balíčku přes náš web stačí napsat do zprávy v objednávkovém formuláři, že budete využívat platbu Benefit kartou.