O nás

INCARE je nadstandardní zdravotní program pro náročnou klientelu, která si váží svého času a klade vysoký důraz na své zdraví. Protože ví, že zdraví a čas je to nejdůležitější.
INCARE provozuje společnost MEDICON a.s.

Proč si zvolit právě nás

Zařízení Skupiny MEDICON jsou neustále rozvíjena a modernizována tak, aby vyhovovala současným standardům ve zdravotnictví. Modernizace pracovišť probíhá nejen po stránce stavební a stran přístrojového vybavení, ale také neustálým rozšiřováním spektra poskytovaných odborností a zdravotních služeb a v neposlední řadě též personálním obsazením.

Celkový počet zaměstnanců všech zařízení patřících do skupiny MEDICON čítá téměř 900 osob, přičemž z toho 90 % tvoří zdravotnický personál (lékaři a střední zdravotnický personál).

Díky tomu jsme schopni zajistit pro klienty a pacienty skvělou a komplexní odbornou péči s minimální objednací i čekací lhůtou.

 • komplexní zdravotní péče v dosahu pod jednou střechou
 • vysoká odbornost – více než 40 specializací a přes 300 lékařských odborníků na jednom místě
 • minimální objednací doba
 • minimální čekací doba
 • kvalitní a plně vybavené technologické zázemí
 • nonstop možnost konzultace se zdravotníkem 24/7 včetně svátků
 • vyhrazené parkování přímo u vchodu
 • receptový servis
 • tlumočení do AJ a RJ pro cizojazyčné klienty
 • výborná dopravní dostupnost
 • jediné telefonní číslo pro řešení veškerých záležitostí

O skupině MEDICON

Skupina MEDICON patří mezi nejvýznamnější poskytovatele propojené ambulantní péče v ČR. Její pracoviště se nacházejí v lokalitách Praha 4, Praha 7, Praha 9 a Praha 10 a zaměstnávají okolo 300 lékařů, kteří poskytují péči ve více než 40 různých odbornostech.

Současně je díky centrům PRONATAL významným provozovatelem zařízení zaměřených na diagnostiku a léčbu všech typů poruch plodnosti včetně mimotělního oplodnění (2x Praha, Teplice, Karlovy Vary, České Budějovice a Kolín).

Svým klientům poskytuje též služby oddělení radiodiagnostiky a zobrazovacích metod na území Prahy čítající čtyři lokality a poskytující všechny dostupné modality tj. ultrazvuky, skiagrafické rentgeny, skiaskopické rentgeny, panoramatické zubní rentgeny, denzitometry, mamografy, CT (pracoviště počítačové tomografie) a MR (magnetickou rezonanci).

Je také druhým největším poskytovatelem mamografického screeningu nejen na území Prahy, ale v celé ČR. Současně provozuje vysoce specializovaná oddělení jako např. onkochirurgické oddělení pro léčbu karcinomu prsu (Onkocentrum Budějovická, Praha 4), jednodenní chirurgii se širokým spektrem operativy - vykonávaných operačních zákroků, specializovanou kliniku se zaměřením na komplexní péči o ženy (Centrum pro nemoci prsu) a největší gastroenterologické oddělení v Praze.

Kompletnost našich služeb doplňuje síť vlastních lékáren PHARMACENTRUM a prodejny zdravé výživy, výživových doplňků a čerstvých potravin s e-shopem Ošatka.

Informace