Služby pro jednotlivce

Komplexní péče od více než 300 lékařů na jednom místě

Vysoká odbornost a non-stop zdravotnické služby

Věnujte zdraví formou dárkového poukazu

Zdraví je to nejcennější, a proto vám přinášíme program nadstandardní zdravotní péče InCare určen pro náročnou klientelu, která si váží svého času a klade vysoký důraz na své zdraví. Již žádné dlouhé čekání v čekárně a lékař, který se vám nebude věnovat.

Rozsah a nabídku péče sestavujeme dle vašich potřeb a našich dlouholetých zkušeností, proto se na nás můžete vždy s důvěrou obrátit.

Staráme se o vás již 25 let.

Abychom vyšli vstříc všem, nadstandardní péči poskytujeme jak jednorázově přednostním termínem či preventivními balíčky, tak komplexní roční péčí pro jednotlivce i celou rodinu.

Přednostní termín ošetření

Potřebujete se rychle dostat ke specialistovi (kardiolog, diabetolog, plicní, ortopedie, kožní, alergologovi, zubaři či jinému specialistovi) na vyšetření? V naší službě Přednostní termín vám garantujeme zajištění termínu vyšetření nejpozději do dvou dnů. V těchto případech i bez žádanky.

V případě, že potřebujete vyšetření MR, CT, RTG, DXA, spirometrie, sonografie, Echo, Ergo (a další vyšetření pomocí přístroje), tady potřebujeme od vás pouze žádanku od vašeho lékaře.

Přednostní termín ošetření
Jednorázová cena
1 500 Kč
Detail

Jednorázové preventivní balíčky

Chcete vědět, jak na tom vaše tělo opravdu je? Chcete držet své zdraví pevně ve svých rukách? Chcete pomoci předejít náročnějším onemocněním vhodným preventivním programem a udržet si tím výbornou kondici? Nabízíme jednorázové komplexní balíčky preventivní péče pro každého.

Součástí všech balíčků je navíc kredit 200Kč do naší lékárny zdarma.

Sport Výkon Senior Prevent Prevent MAX Vegetarián
Laboratorní vyšetření krve a moči
RTG plic a srdce
Funkční vyšetření plic
Klidové/zátěžové EKG / / / / /
ECHO - Ultrazvukové vyšetření srdce
Vyšetření rehabilitačním lékařem
Závěrečné konzultace
Ultrazvuk dutiny břišní
Ultrazvuk tepen
Test na okultní (skryté) krvácení
Měření krevního tlaku
Neurologické vyšetření
Diabetolog
Konzultace s nutriční specialistkou
Kredit 200 Kč do lékárny
9 900 Kč 9 900 Kč 11 900 Kč 6 500 Kč 14 900 Kč 2 500 Kč
Detail Detail Detail Detail Detail Detail

Roční péče

Tento program představuje pohodlné, rychlé a kvalitní zajištění zdravotní péče po celý rok pro individuální klienty (Single Care) i pro rodiny (Family Care). Ve variantě také se stomatologickou péčí (STOMA) zajištěnou vlastní velkou stomatologickou ambulancí, která obsahuje 2x ročně dentální hygienu a 2x přednostní ošetření vztahující se na preventivní prohlídky a jakékoliv plánované i akutní zákroky.

Poskytujeme zdravotní služby s nadstandardní objednací lhůtou díky široké škále ambulantních specializací a moderního přístrojového vybavení pod jednou střechou včetně moderně vybaveného radiodiagnostického pracoviště (magnetická rezonance, CT, ultrazvuk, RTG a denzitometrie). Program přináší našim klientům výraznou časovou úsporu a maximum soukromí. Jediné telefonní číslo pro řešení veškerých záležitostí. Samozřejmostí je také nonstop zdravotnická linka 24/7 včetně svátků, vyhrazené parkování přímo u vchodu a receptový servis.

Roční Single Care Roční Single Care + Stoma Roční Family Care Roční Family Care + Stoma
Komplexní vstupní vyšetření
Individuální zdravotní program
Komplexní celoroční zdravotní péče
Minimální objednací doba
Minimální čekací doba
Možnost konzultace se zdravotníkem 24/7
Receptový servis
Vyhrazené parkování
Stomatologická péče
24 000 Kč 29 000 Kč 49 900 Kč 59 900 Kč
Detail Detail Detail Detail

Informace