Služby pro jednotlivce

Komplexní zdravotní péče na jednom místě

Vysoká odbornost - více než 40 specializací a přes 300 lékařských odborníků

Minimální objednací
a čekací doba

INCARE
 Nadstandardní zdravotní program pro každého, kdo ví, že zdraví a čas jsou jedny z nejdůležitějších věcí v životě.  S námi nezažijete dlouhé sezení v čekárně a lékaře, kteří se vám nebudou věnovat.

Rozsah a nabídku péče sestavujeme dle vašich potřeb a našich dlouholetých zkušeností.
Nabízíme jak komplexní roční péči, tak i jednorázové preventivní balíčky.
​​​​

Na nás se můžete vždy s důvěrou obrátit.
Více informací o nás zde

Zvolte si program, který vám nejvíce vyhovuje:

Roční péče

Program roční péče vám poskytne pohodlné, rychlé, a především kvalitní zajištění zdravotní péče po celý rok.

Tento typ programu je vyhledáván jak jednotlivci, tak rodinami a jejich blízkými. Objednání je snadné, v čekárně strávíte pouze nezbytný čas a všechna vyšetření absolvujete pod jednou střechou. Nabízíme více než 40 specializací a přes 300 lékařských odborníků, plně vybavené technologické zázemí, jediné telefonní číslo pro řešení veškerých záležitostí a mnohem více. Samozřejmostí je vyhrazené parkování přímo u vchodu a receptový servis.

Mějte jistotu, že o vás a vaše nejbližší bude dobře postaráno.

Jednorázové preventivní balíčky

Prevence je nedílnou součástí péče o zdraví, proto nabízíme jednorázové komplexní balíčky preventivní péče se širokým spektrem vyšetření. Můžete si tak zajistit lékařskou péči přímo na míru, dle vašich individuálních potřeb nebo potěšit své blízké. Preventivní balíčky jsou totiž skvělým dárkem.
Pomohou vám zjistit, jak na tom vaše tělo opravdu je nebo odhalit potenciální zdravotní problémy v časném stadiu.

Sportovní prohlídky

Ať už jste profesionální nebo rekreační sportovec, absolvovat preventivní sportovní prohlídku je pro vás vždy přínosem! Ve spolupráci s lékaři z Ústavu preventivního a sportovního lékařství vám pomůžeme určit, jaká sportovní zátěž je pro vás vhodná, abyste si sportem nepoškodili zdraví nebo nenarušili tělesný vývoj. Na základě této prohlídky vám bude doporučeno, jak minimalizovat rizika a případně kompenzovat zátěž.

Reprodukční zdraví

Snažíte se otěhotnět a nedaří se vám to? Nebo jen chcete vědět, jak je na tom vaše reprodukční zdraví? Ve spolupráci s centrem asistované reprodukce PRONATAL jsme pro vás připravili jednorázový balíček testu plodnosti pro ženy. Zaměřujeme se v něm nejen na časté příčiny problémů s početím, ale také na identifikaci dalších možných rizikových faktorů.