Služby pro jednotlivce

Komplexní péče od více než 300 lékařů na jednom místě

Vysoká odbornost a non-stop zdravotnické služby

Věnujte zdraví formou dárkového poukazu

Zdraví je to nejcennější, a proto vám přinášíme program nadstandardní zdravotní péče INCARE určen pro náročnou klientelu, která si váží svého času a klade vysoký důraz na své zdraví. Protože ví, že zdraví a čas je to nejcennější. Již žádné dlouhé čekání v čekárně a lékař, který se vám nebude věnovat.

Rozsah a nabídku péče sestavujeme dle vašich potřeb a našich dlouholetých zkušeností, proto se na nás můžete vždy s důvěrou obrátit. Nabízíme jak komplexní roční péči, tak i jednorázové preventivní balíčky.

Pod jednou střechou u nás najdete přes 40 specializací, téměř 300 lékařských odborníků a moderní technologické zázemí s kompletním radiodiagnostickým oddělením. Díky tomu jsou u nás minimální objednací i čekací doby. Oproti jiným nikoho nikam neposíláme.

Na nás se můžete vždy s důvěrou obrátit, pomáháme vám již 25 let.

 

 

Roční péče

Tento program představuje pohodlné, rychlé a kvalitní zajištění zdravotní péče po celý rok pro individuální klienty (Single Care)        i pro rodiny (Family Care). 

Poskytujeme zdravotní služby s nadstandardní objednací lhůtou díky široké škále ambulantních specializací a moderního přístrojového vybavení pod jednou střechou včetně moderně vybaveného radiodiagnostického pracoviště (magnetická rezonance, CT, ultrazvuk, RTG a denzitometrie). Program přináší našim klientům výraznou časovou úsporu a maximum soukromí. Jediné telefonní číslo pro řešení veškerých záležitostí. Samozřejmostí je také nonstop zdravotnická linka 24/7 včetně svátků, vyhrazené parkování přímo u vchodu a receptový servis.

Všechny ceny jsou včetně DPH.

Jednorázové preventivní balíčky

Aby člověk mohl podávat ty nejlepší fyzické i mentální výkony, je k tomu potřeba dobrého základu. A jak již dnes každý ví, funkční zdraví je to nejdůležitější. Proto nabízíme jednorázové komplexní balíčky preventivní péče s kompletním spektrem vyšetření. Balíčky jsou určeny pro všechny, kteří chtějí vědět, jak na tom jejich tělo opravdu je, pro ty, kteří chtějí držet své zdraví pevně ve svých rukách, pro ty, kteří chtějí pomoci předejít závažnějším onemocněním vhodným preventivním programem a udržet si výbornou kondici.

Všechny ceny jsou včetně DPH.

 

Sport Výkon Senior Prevent Prevent MAX Prevent GYN/URO MiniPrevent
Laboratorní vyšetření krve a moči
RTG plic a srdce
Funkční vyšetření plic
Klidové/zátěžové EKG / / / / / /
ECHO - Ultrazvukové vyšetření srdce
Vyšetření dermatologem
Ultrazvuk dutiny břišní
Ultrazvuk karotid
Test na okultní (skryté) krvácení
Měření krevního tlaku
Komplexní gynekologické vyšetření (ženy)
Komplexní urologické vyšetření (muži)
Rehabilitační vyšetření
Závěrečné konzultace
Kredit 200 Kč do lékárny jako dárek
10 900 Kč 10 900 Kč 13 500 Kč 7 200 Kč 16 400 Kč 8 700 Kč 4 990 Kč
Detail Detail Detail Detail Detail Detail Detail

Informace