Služby pro firmy

Komplexní zdravotní péče
na jednom místě

Vysoká odbornost - více než 40 specializací a 300 lékařských odborníků

Náklady na zdravotní péči jsou daňově uznatelné

INCARE
Nadstandardní zdravotní program pro zaměstnavatele, kteří chtějí svým zaměstnancům nabídnout jedinečný benefit, protože vědí, že jejich zdraví je to nejdůležitější.

Vaší firmě sestavíme na míru zdravotní plán, a to buď formou komplexní roční péče nebo jednorázových preventivních balíčků.

A navíc! Náklady spojené s financováním zdravotní péče ve formě zaměstnaneckého benefitu jsou daňově uznatelné. 

Na nás se můžete vždy s důvěrou obrátit
Více informací o nás zde

 

Zvolte si program, který vám nejvíce vyhovuje:

Roční firemní péče

Roční firemní péče jako výjimečný zaměstnanecký benefit.

Chcete svým zaměstnancům nabídnout pohodlné, rychlé a kvalitní zajištění zdravotní péče po celý rok? Pak využijte náš roční prémiový program. Nabízíme komplexní zdravotní péči na jednom místě, více než 40 specializací a přes 300 lékařských odborníků, kvalitní a plně vybavené technologické zázemí, jediné telefonní číslo pro řešení veškerých záležitostí, tlumočení do AJ a RJ, zajištění očkování a mnohem více.
S roční péčí získáte minimalizaci času, který vaši zaměstnanci tráví u lékaře a nabídnete skvělý benefit, který zatím není v České republice standardem.

Jednorázové preventivní balíčky

Chcete svým zaměstnancům nabídnout oboustranně výhodný benefit? Chcete získat skvělý nástroj, jak řídit zdravotní péči o svůj tým? Nebo jen potřebujete zajistit pro své lidi vyšetření před služební cestou? Jak dnes každý ví, funkční zdraví je pro fyzické i mentální výkony to nejdůležitější. Proto firmám nabízíme jednorázové preventivní balíčky - stačí si vybrat ten, který vám nejvíce vyhovuje.

Jednorázové preventivní balíčky jsou určeny pro všechny, kteří chtějí vědět, jak na tom jejich tělo opravdu je, nebo pro ty, kteří chtějí prevencí předejít závažnějším onemocněním. Vybírat můžete z několika druhů dle vašich individuálních přání a potřeb.

Darujte svým zaměstnancům, a tím i sobě, to nejlepší.